X

Etelä- ja Pohjois-Savo

Vaihde, ilma-vesilämpöpumput ja maalämpö 020 742 4103 (8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min) Vaihde, ilmalämpöpumput 020 742 4105 />info@lampoykkonen.fi

Ilmalämpöpumput ja viilennysjärjestelmät

Joel Autio puh. 050 412 3500 joel.autio @lampoykkonen.fi Taneli Haikara puh. 044 714 8792 taneli.haikara @lampoykkonen.fi Riku Keinänen puh. 045 314 9554 riku.keinanen @lampoykkonen.fi Teemu Suominen puh. 040 577 1028 teemu.suominen @lampoykkonen.fi
Niklas Koskelo puh. niklas.koskelo @lampoykkonen.fi Tuukka Kivioja puh. 050 436 1848 tuukka.kivioja @lampoykkonen.fi Jani Kokkonen puh. 040 181 7610 jani.kokkonen @lampoykkonen.fi
 

Maalämpö, ilma-vesilämpöpumput ja muut lämmitysjärjestelmät

 
Jarmo Kokkoniemi
puh.044 714 8751
jarmo.kokkoniemi
@lampoykkonen.fi
 

Uudisrakentaminen

   
Jussi Kortesalmi puh. 050 543 2120 jussi.kortesalmi @lampoykkonen.fi    

Kiinteistölämpöpumput

   
Mikko Lohi
puh. 0400 77 9515
mikko.lohi
@lampoykkonen.fi

Tuukka Juutinen
puh. 0400138295
tuukka.juutinen
@lampoykkonen.fi

 

 

Pyydä tarjous - Helposti ja nopeasti
Hyödynnä lämpöpumpuista poikkeukselliset ENERGIANSÄÄSTÖ-VIIKOT -erikoistarjoukset!HYÖDYNNÄ TARJOUKSET!
+

ENERGIANSÄÄSTÖ-VIIKOT 11.10.-25.10.

Lämmityskausi alkoi!​ Osta nyt, maksa toukokuussa - korko 0 % ja kulut 0 €!