X

Etelä- ja Pohjois-Savo

Vaihde, ilma-vesilämpöpumput ja maalämpö 020 742 4103 (8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min) Vaihde, ilmalämpöpumput 020 742 4105 />info@lampoykkonen.fi

Ilmalämpöpumput ja viilennysjärjestelmät

Joel Autio puh. 050 412 3500 joel.autio @lampoykkonen.fi Taneli Haikara puh. 044 714 8792 taneli.haikara @lampoykkonen.fi Riku Keinänen puh. 045 314 9554 riku.keinanen @lampoykkonen.fi
Tuomo Ollila puh. tuomo.ollila @lampoykkonen.fi Tuukka Kivioja puh. 050 436 1848 tuukka.kivioja @lampoykkonen.fi Jani Kokkonen puh. 040 181 7610 jani.kokkonen @lampoykkonen.fi
Saku Hekkala puh. 044 714 8708 saku.hekkala @lampoykkonen.fi Viljami Paloranta puh. 044 714 8732 viljami.paloranta @lampoykkonen.fi

Maalämpö, ilma-vesilämpöpumput ja muut lämmitysjärjestelmät

 
Jarmo Kokkoniemi
puh.044 714 8751
jarmo.kokkoniemi
@lampoykkonen.fi
 

Uudisrakentaminen

   
Aleksi Hautakoski puh. 044 334 4841 aleksi.hautakoski @lampoykkonen.fi    

Kiinteistölämpöpumput

   
Mikko Lohi
puh. 0400 77 9515
mikko.lohi
@lampoykkonen.fi

Tuukka Juutinen
puh. 0400138295
tuukka.juutinen
@lampoykkonen.fi

 

 

Pyydä tarjous - Helposti ja nopeasti
Ilmalämpöpumppujen DESIGNVIIKOT!HYÖDYNNÄ TARJOUKSET!
+

Ilmalämpöpumppujen DESIGNVIIKOT

Tarjoukset voimassa niin kauan kuin pumppuja riittää! Laitteita rajoitettu määrä.