X

Vaasan seutu

Vaihde 020 742 4101
info@lampoykkonen.fi

Ilmalämpöpumput ja viilennysjärjestelmät

Joel Autio puh. 050 412 3500 joel.autio @lampoykkonen.fi Taneli Haikara puh. 044 714 8792 taneli.haikara @lampoykkonen.fi Riku Keinänen puh. 045 314 9554 riku.keinanen @lampoykkonen.fi Teemu Suominen puh. 040 577 1028 teemu.suominen @lampoykkonen.fi
       
Niklas Koskelo puh. niklas.koskelo @lampoykkonen.fi Tuukka Kivioja puh. 050 436 1848 tuukka.kivioja @lampoykkonen.fi Jani Kokkonen puh. 040 181 7610 jani.kokkonen @lampoykkonen.fi        

 

Maalämpö, ilma-vesilämpöpumput ja muut lämmitysjärjestelmät

   
Aleksi Hautakoski
puh. 044 334 4841
aleksi.hautakoski
@lampoykkonen.fi
Saku Hekkala
puh. 044 714 8708
saku.hekkala
@lampoykkonen.fi
 

 

Uudisrakentaminen

   
Jussi Kortesalmi puh. 050 543 2120 jussi.kortesalmi @lampoykkonen.fi    

 

Pyydä tarjous - Helposti ja nopeasti
Hyödynnä lämpöpumpuista poikkeukselliset ENERGIANSÄÄSTÖ-VIIKOT -erikoistarjoukset!HYÖDYNNÄ TARJOUKSET!
+

ENERGIANSÄÄSTÖ-VIIKOT 11.10.-25.10.

Lämmityskausi alkoi!​ Osta nyt, maksa toukokuussa - korko 0 % ja kulut 0 €!