Taloyhtiöt ja kunnat

Jaakko Saukkonen

Myyjä, Taloyhtiöt, Pohjois-, Itä-, ja Keski-Suomi

jaakko.saukkonen@lampoykkonen.fi 044 353 5676

Mika Kytömaa

Myyjä, Taloyhtiöt, Länsi- ja Etelä-Suomi

mika.kytomaa@lampoykkonen.fi 050 439 3714

Yritysmyynti , Itä-Suomi ja Keski-Suomi

Matti Rönkkö

Myyjä, Yritysmyynti, Itä-Suomi ja Keski-Suomi

matti.ronkko@lampoykkonen.fi 050 473 6923

Tuukka Juutinen

Myyjä, Yritysmyynti, Itä-Suomi ja Keski-Suomi

tuukka.juutinen@lampoykkonen.fi 0400 138 295

Yritysmyynti , Pirkanmaa

Juha Leppälä

Myyntipäällikkö, Yritysmyynti, Pirkanmaa

juha.leppala@lampoykkonen.fi 0400 525 492

Niklas Pleshak

Myyjä, Yritysmyynti, Pirkanmaa

niklas.pleshak@lampoykkonen.fi 050 344 6345

Yritysmyynti , Uusimaa

Sacha Muurman

Myyjä, Yritysmyynti, Uusimaa

sacha.muurman@lampoykkonen.fi 040 6787 670

Jukka Lohi

Myyjä, Yritysmyynti, Uusimaa

jukka.lohi@lampoykkonen.fi 040 9100 104

Yritysmyynti , Länsi-Suomi

Tommi Rustholkarhu

Myyjä, Yritysmyynti, Länsi-Suomi

tommi.rustholkarhu@lampoykkonen.fi 040 5811 949

Yritysmyynti , Pohjois-Suomi ja Pohjanmaat

Johannes Koivisto

Myyntipäällikkö, Yritysmyynti, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa

johannes.koivisto@lampoykkonen.fi 040 965 7184

Risto Kyngäs

Myyjä, Yritysmyynti, Pohjois-Suomi ja Pohjanmaa

risto.kyngas@lampoykkonen.fi 045 852 7723

Mauri Jokitalo

Myyjä, Yritysmyynti, Pohjois-Suomi ja Pohjanmaa

mauri.jokitalo@lampoykkonen.fi 040 1970 323

Yritysmyynti , Hallinto & huolto

Sami Hautakoski

Liiketoimintajohtaja, B2B ja suurkohteet

sami.hautakoski@lampoykkonen.fi

Tommi Urpilainen

Tuotepäällikkö, B2B

tommi.urpilainen@lampoykkonen.fi 0400 618 725
LämpöYkkösen yritysmyyjä Sami Jurvanen.

Sami Jurvanen

Huoltovastaava, B2B & suuret kiinteistöt

sami.jurvanen@lampoykkonen.fi